Difference between revisions of "Membres Geoinquiets Barcelona"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
| [[Assumpció Termens]] | | [[Assumpció Termens]] | ||
| − | | des de fa més de 20 anys treballant a l'Institut Cartogràfic de Catalunya en temes de | + | | des de fa més de 20 anys treballant a l'Institut Cartogràfic de Catalunya en temes de Geodèsia i Geoprocés. |
| | | | ||
| atermens arroba gmail punt com | | atermens arroba gmail punt com | ||
Revision as of 04:20, 14 June 2011
Membres Geoinquiets Barcelona
| NOM | BIO | WEB | GEO | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Rafael Roset | des de fa més de 20 anys treballant a l'Institut Cartogràfic de Catalunya en temes TIC i dades. En hores lliures gadgetófil | www.geoinquiets.cat | rafroset arroba gmail punt com | @geoinquiets | Barcelona |
| Oscar Fonts | <= seguiu l'enllaç per + detalls | ||||
| Assumpció Termens | des de fa més de 20 anys treballant a l'Institut Cartogràfic de Catalunya en temes de Geodèsia i Geoprocés. | atermens arroba gmail punt com | @geoinquiets | Barcelona |